Straż Miejska w Tczewie
Witamy w serwisie Straży Miejskiej w Tczewie. Dzisiejsza data: czwartek, 27 czerwca 2019 roku, godz. 12:39
 

Komunikat specjalny: Chcesz dokonać zgłoszenia związanego z działaniami szkodliwymi, złamaniem prawa, porządku publicznego, itp lub masz jakieś uwagi? Zapraszamy na naszą stronę specjalną.

VIII Olimpiada Wiedzy o Bezpieczeństwie -Finał

Data dodania: piątek, 27 marca 2015 roku

VIII Olimpiada Wiedzy o Bezpieczeństwie -Finał

Marta Bastian uczennica z Gdańska zwyciężyła w VIII Olimpiadzie Wiedzy o Bezpieczeństwie – „Jestem uczestnikiem Ruchu Drogowego”, która odbyła się 26.03.2015 roku w hotelu Sheraton Sopocie .

Głównymi organizatorami Olimpiady były Straże Gminne i Miejskie województwa pomorskiego oraz Gdańska Wyższa Szkoła Humanistyczna w Gdańsku. Olimpiada była skierowana do wszystkich uczniów szkół ponad gimnazjalnych klas od I do IV.
W finale zaprezentowało się 29 najlepszych uczestników wytypowanych w dwóch wcześniejszych etapach z Gdańska, Sopotu, Kwidzyna, Gniewu, Pelplina, Tczewa, Kościerzyny, Rumi , Pruszcza Gdańskiego (straż gminna) oraz Człuchowa (straże: gminna i miejska) .

Głównym zadaniem dla uczestników finałowego etapu było przygotowanie i zaprezentowanie autorskiego projektu na rzecz poprawy bezpieczeństwa ruchu drogowego w swoimi miejscu zamieszkania.

Tczewskie szkoły reprezentowali : Marcelina Gniewkowska z I LO , która zajęła II miejsce , Kacper Drągowski oraz Michał Kulpa z ZSBiO którzy zajęli miejsca XIII i XVII.

Laureatka I miejsca otrzymała indeks GWSH , jak również inne cenne nagrody między innymi laptop , kurs na prawo jazdy oraz weekendowy pobyt wspólnie z rodziną na Zamku w Gniewie . Pozostali finaliści również odebrali bardzo atrakcyjne nagrody rzeczowe : laptop, kurs na prawo jazdy, tablety ,smartfony, aparaty fotograficzne , książki i wiele innych .

Nagrody zostały ufundowane między innymi przez Prezydenta miasta Tczewa Pana Mirosława Pobłockiego oraz Starostę Tczewskiego Pana Tadeusza Dzwonkowskiego, a także Pana Adama Liberackiego właściciela szkoły nauki jazdy w Tczewie , który włączył się w tegoroczną Olimpiadę i ufundował jako nagrodę dwa kursy na prawo jazdy kategorii B.

O oprawę finału olimpiady zadbał w tym roku Komendant Straży Miejskiej w Sopocie Pan Tomasz Dusza.

Cofnij się wstecz  |  Powrót na stronę główną  |  Drukuj ten artykuł

Andrzej JachimowskiAndrzej Jachimowski
Komendant Straży Miejskiej w Tczewie, wykształcenie wyższe. Zatrudniony w straży od 27.11.2007r.

Ryszard WegieraRyszard Wegiera
Z-ca Komendanta Straży Miejskiej w Tczewie, wykształcenie wyższe. Zatrudniony w straży od 15.04.1996r.

Jarosław StachowiczJarosław Stachowicz
Kierownik Referatu Straży Miejskiej, wykształcenie wyższe. Zatrudniony w straży od 01.04.1997r.

Zbigniew ModerZbigniew Moder
Kierownik Referatu Monitoringu i Wykroczeń Straży Miejskiej, wykształcenie wyższe. Zatrudniony w straży od 01.04.1997r.

Zobacz całą strukturę organizacyjną kliknij tutaj.

Komunikat

Data nadania: piątek, 26 kwietnia 2019 roku
Zgodnie z ustawą z dnia 14 grudnia 2018r. o ochronie danych osobowych przetwarzanych w związku z zapobieganiem i zwalczaniem przestępczości, Komendant Straży Miejskiej w Tczewie, zarządzeniem nr 1/2019 z dnia 23.04.2019r. wyznaczył inspektora danych. Wyznaczoną osobą na to stanowisko jest Pani Adriana Głuchowska, adres poczty elektronicznej – inspektor@um.tczew.pl
Całość ogłoszenia  |  Zobacz więcej ogłoszeń

© 2008 Straż Miejska w Tczewie
Strona główna  |  Aktualności  |  Akty prawne  |  Zgłoszenie interwencji lub uwagi  |  Struktura  |  Ogłoszenia i komunikaty