Straż Miejska w Tczewie
Witamy w serwisie Straży Miejskiej w Tczewie. Dzisiejsza data: czwartek, 27 czerwca 2019 roku, godz. 00:20
 

Komunikat specjalny: Chcesz dokonać zgłoszenia związanego z działaniami szkodliwymi, złamaniem prawa, porządku publicznego, itp lub masz jakieś uwagi? Zapraszamy na naszą stronę specjalną.

Pierwszy dzwonek w tczewskich szkołach

Data dodania: wtorek, 01 września 2015 roku

Pierwszy dzwonek w tczewskich szkołach

Pierwszy dzień w szkole to dla strażników miejskich sygnał do wzmożonych działań ! Po wakacyjnej przerwie funkcjonariuszy znów będzie można spotkać w pobliżu placówek oświatowych. Na ulicach i przejściach dla pieszych przy szkołach pojawią się mundurowi , którzy będą czuwać , by dzieci mogły bezpiecznie dotrzeć do swoich klas.
Jednym z podstawowych zadań jest dla funkcjonariuszy bezpieczeństwo uczniów, przede wszystkim tych najmłodszych z klas 0-III. Dlatego też w dniu dzisiejszym na przejściach dla pieszych przy tczewskich szkołach pojawią się strażnicy miejscy. Mundurowi pomogą dzieciom dotrzeć bezpiecznie na drugą stronę jezdni. Będą udzielać wskazówek dotyczących prawidłowego zachowania się na drodze i zwrócą szczególną uwagę na fakt czy najmłodsze dzieci w wieku do 7 lat są pod opieką osoby dorosłej. Celem akcji jest wdrażanie oraz utrwalanie właściwych zachowań dzieci i rodziców w ruchu drogowym oraz uwrażliwianie ich na sytuacje zagrażające bezpieczeństwu.

Cofnij się wstecz  |  Powrót na stronę główną  |  Drukuj ten artykuł

Andrzej JachimowskiAndrzej Jachimowski
Komendant Straży Miejskiej w Tczewie, wykształcenie wyższe. Zatrudniony w straży od 27.11.2007r.

Ryszard WegieraRyszard Wegiera
Z-ca Komendanta Straży Miejskiej w Tczewie, wykształcenie wyższe. Zatrudniony w straży od 15.04.1996r.

Jarosław StachowiczJarosław Stachowicz
Kierownik Referatu Straży Miejskiej, wykształcenie wyższe. Zatrudniony w straży od 01.04.1997r.

Zbigniew ModerZbigniew Moder
Kierownik Referatu Monitoringu i Wykroczeń Straży Miejskiej, wykształcenie wyższe. Zatrudniony w straży od 01.04.1997r.

Zobacz całą strukturę organizacyjną kliknij tutaj.

Komunikat

Data nadania: piątek, 26 kwietnia 2019 roku
Zgodnie z ustawą z dnia 14 grudnia 2018r. o ochronie danych osobowych przetwarzanych w związku z zapobieganiem i zwalczaniem przestępczości, Komendant Straży Miejskiej w Tczewie, zarządzeniem nr 1/2019 z dnia 23.04.2019r. wyznaczył inspektora danych. Wyznaczoną osobą na to stanowisko jest Pani Adriana Głuchowska, adres poczty elektronicznej – inspektor@um.tczew.pl
Całość ogłoszenia  |  Zobacz więcej ogłoszeń

© 2008 Straż Miejska w Tczewie
Strona główna  |  Aktualności  |  Akty prawne  |  Zgłoszenie interwencji lub uwagi  |  Struktura  |  Ogłoszenia i komunikaty