Straż Miejska w Tczewie
Witamy w serwisie Straży Miejskiej w Tczewie. Dzisiejsza data: czwartek, 27 czerwca 2019 roku, godz. 12:46
 

Komunikat specjalny: Chcesz dokonać zgłoszenia związanego z działaniami szkodliwymi, złamaniem prawa, porządku publicznego, itp lub masz jakieś uwagi? Zapraszamy na naszą stronę specjalną.

Spotkanie członków Tczewskiej Koalicji na rzecz Osób Starszych.

Data dodania: poniedziałek, 26 września 2016 roku

Spotkanie członków Tczewskiej Koalicji na rzecz Osób Starszych.

23 września przy ul. Łaziennej w Tczewie odbyło się spotkanie robocze Tczewskiej Koalicji na rzecz Osób Starszych przeprowadzone przez specjalistów z Regionalnego Ośrodka Polityki Społecznej w Gdańsku, w której swojego przedstawiciela ma również tczewska Straż Miejska .
Spotkanie miało charakter warsztatowy . W trakcie opracowywane były poszczególne elementy programu na rzecz osób starszych . Poruszane były tematy związane z aktywizacją osób w starszym wieku , powołaniem Rady Seniorów , utworzeniem informacyjnych punktów konsultacyjnych na terenie miasta .

Przeprowadzono panel dyskusyjny na temat współpracy pomiędzy poszczególnymi instytucjami w celu wspierania i promowania aktywności zawodowej seniorów. Zwrócono również uwagę na dostęp do edukacji , kultury, sportu , zdrowia , a przede wszystkim na wsparcie środowiska i zapobieganie marginalizacji osób starszych.
W kolejnych miesiącach odbędą się następne spotkania zespołu , które będą miały również charakter warsztatowy, służący realizacji dalszych etapów tworzenia Programu.

Cofnij się wstecz  |  Powrót na stronę główną  |  Drukuj ten artykuł

Andrzej JachimowskiAndrzej Jachimowski
Komendant Straży Miejskiej w Tczewie, wykształcenie wyższe. Zatrudniony w straży od 27.11.2007r.

Ryszard WegieraRyszard Wegiera
Z-ca Komendanta Straży Miejskiej w Tczewie, wykształcenie wyższe. Zatrudniony w straży od 15.04.1996r.

Jarosław StachowiczJarosław Stachowicz
Kierownik Referatu Straży Miejskiej, wykształcenie wyższe. Zatrudniony w straży od 01.04.1997r.

Zbigniew ModerZbigniew Moder
Kierownik Referatu Monitoringu i Wykroczeń Straży Miejskiej, wykształcenie wyższe. Zatrudniony w straży od 01.04.1997r.

Zobacz całą strukturę organizacyjną kliknij tutaj.

Komunikat

Data nadania: piątek, 26 kwietnia 2019 roku
Zgodnie z ustawą z dnia 14 grudnia 2018r. o ochronie danych osobowych przetwarzanych w związku z zapobieganiem i zwalczaniem przestępczości, Komendant Straży Miejskiej w Tczewie, zarządzeniem nr 1/2019 z dnia 23.04.2019r. wyznaczył inspektora danych. Wyznaczoną osobą na to stanowisko jest Pani Adriana Głuchowska, adres poczty elektronicznej – inspektor@um.tczew.pl
Całość ogłoszenia  |  Zobacz więcej ogłoszeń

© 2008 Straż Miejska w Tczewie
Strona główna  |  Aktualności  |  Akty prawne  |  Zgłoszenie interwencji lub uwagi  |  Struktura  |  Ogłoszenia i komunikaty