Straż Miejska w Tczewie
Witamy w serwisie Straży Miejskiej w Tczewie. Dzisiejsza data: czwartek, 27 czerwca 2019 roku, godz. 12:39
 

Komunikat specjalny: Chcesz dokonać zgłoszenia związanego z działaniami szkodliwymi, złamaniem prawa, porządku publicznego, itp lub masz jakieś uwagi? Zapraszamy na naszą stronę specjalną.

Dzikie koczowisko na terenie należącym do Agencji Mienia Wojskowego.

Data dodania: wtorek, 18 października 2016 roku

 Dzikie koczowisko na terenie należącym do Agencji Mienia Wojskowego.

Od pewnego czasu tereny położne z dala od ulicznego zgiełku , w okolicach Tczewskiego Zakładu Utylizacji Odpadów upodobały sobie osoby postronne urządzając w tym miejscu alkoholowe biesiady.

Straż Miejska otrzymała od Marcina Cejera prezesa ZUOS w Tczewie informację , że na terenie położonym w niedalekiej odległości od zakładu powstało nielegalne koczowisko, gdzie spotykają się nagminnie grupy osób spożywające alkohol, zaśmiecające teren i zakłócające porządek publiczny .

Strażnicy pojechali we wskazane miejsce , gdzie zastali teren silnie zanieczyszczony różnego rodzaju odpadami , opakowaniami plastikowymi i szklanymi, papierami , foliami. Wykonano dokumentację zdjęciową oraz niezwłocznie podjęto działania i powiadomiono Agencję Mienia Wojskowego, którą jako właściciela terenu zobowiązano do jego posprzątania.

W ubiegłym tygodniu pracownicy Agencji Mienia Wojskowego z Gdyni oraz pracownicy tczewskiego ZUOS-u wspólnie z funkcjonariuszami Straży Miejskiej ponownie udali się w rejon zlokalizowanego koczowiska , gdzie ustalono , że teren zostanie posprzątany w ciągu najbliższych dni .


Cofnij się wstecz  |  Powrót na stronę główną  |  Drukuj ten artykuł

Andrzej JachimowskiAndrzej Jachimowski
Komendant Straży Miejskiej w Tczewie, wykształcenie wyższe. Zatrudniony w straży od 27.11.2007r.

Ryszard WegieraRyszard Wegiera
Z-ca Komendanta Straży Miejskiej w Tczewie, wykształcenie wyższe. Zatrudniony w straży od 15.04.1996r.

Jarosław StachowiczJarosław Stachowicz
Kierownik Referatu Straży Miejskiej, wykształcenie wyższe. Zatrudniony w straży od 01.04.1997r.

Zbigniew ModerZbigniew Moder
Kierownik Referatu Monitoringu i Wykroczeń Straży Miejskiej, wykształcenie wyższe. Zatrudniony w straży od 01.04.1997r.

Zobacz całą strukturę organizacyjną kliknij tutaj.

Komunikat

Data nadania: piątek, 26 kwietnia 2019 roku
Zgodnie z ustawą z dnia 14 grudnia 2018r. o ochronie danych osobowych przetwarzanych w związku z zapobieganiem i zwalczaniem przestępczości, Komendant Straży Miejskiej w Tczewie, zarządzeniem nr 1/2019 z dnia 23.04.2019r. wyznaczył inspektora danych. Wyznaczoną osobą na to stanowisko jest Pani Adriana Głuchowska, adres poczty elektronicznej – inspektor@um.tczew.pl
Całość ogłoszenia  |  Zobacz więcej ogłoszeń

© 2008 Straż Miejska w Tczewie
Strona główna  |  Aktualności  |  Akty prawne  |  Zgłoszenie interwencji lub uwagi  |  Struktura  |  Ogłoszenia i komunikaty