Straż Miejska w Tczewie
Witamy w serwisie Straży Miejskiej w Tczewie. Dzisiejsza data: czwartek, 27 czerwca 2019 roku, godz. 12:26
 

Komunikat specjalny: Chcesz dokonać zgłoszenia związanego z działaniami szkodliwymi, złamaniem prawa, porządku publicznego, itp lub masz jakieś uwagi? Zapraszamy na naszą stronę specjalną.

Sprawozdanie z działalności Straży Miejskiej za m-c październik 2016r.

Data dodania: poniedziałek, 07 listopada 2016 roku

Sprawozdanie z działalności Straży Miejskiej za m-c październik  2016r.

W miesiącu październiku 2016 r. zarejestrowano w elektronicznym systemie ewidencji działań Straży Miejskiej 940 interwencji. Interwencje mieszkańców i przedstawicieli instytucji zgłoszone Dyżurnemu Stanowiska Kierowania Straży Miejskiej : 478 interwencji . Interwencje przekazane do realizacji przez Dyżurnych KPP Tczew: 108 interwencji . Zgłoszenia operatorów Monitoringu Wizyjnego Miasta: 156 interwencji. Pozostałe interwencje: 198 . Działania podejmowane przez Straż Miejską : - Dzielnicowi podjęli łącznie : 153 interwencje . Kontrole miejsc zagrożonych występowaniem zjawisk niepożądanych: 370 . Zabezpieczenie uroczystości , imprez: 4. Egzekwowanie przepisów związanych z trzymaniem psów: 22 interwencje .Wspólne patrole przeprowadzone z funkcjonariuszami Policji : 85. Materiały z monitoringu przekazane funkcjonariuszom KPP Tczew – 4. Osoby z Aresztu Śledczego w Starogardzie Gdańskim pracujące na rzecz miasta zebrały 149 worków śmieci oraz 1 przyczepę ciągnikową skoszonej trawy . Strażnicy Miejscy brali udział w działaniach wspólnie z ruchem drogowym z KPP w Tczewie -_” Niechronieni uczestnicy ruchu drogowego”, zabezpieczali uroczystości i imprezy - „Bieg Nadwiślański”, „Bal Wszystkich Świętych”, spotkanie z przedstawicielami Spółdzielni Mieszkaniowych , kontrola tczewskich nekropoli. Funkcjonariusz ds. profilaktyki szkolnej przeprowadził prelekcje w Zespole Szkół Rzemieślniczych i Kupieckich „ Stop papierosom” . Ponadto strażnicy skontrolowali wspólnie z pracownikiem Urzędu Miejskiego 16 podmiotów gospodarczych pod kątem posiadania umowy na wywóz nieczystości.
Pamiętajmy wspólnie tworzymy czyste i bezpieczne miasto - sprzątajmy po swoich pupilach , reagujmy na przemoc, dewastacje i wszelkie negatywne zachowania , dbajmy o przyrodę . Wszyscy chcemy żyć w czystym mieście i być z tego dumni , razem możemy to zmienić .
Interwencje można zgłaszać od poniedziałku do niedzieli przez całą dobę pod bezpłatnym numerem 986.

Cofnij się wstecz  |  Powrót na stronę główną  |  Drukuj ten artykuł

Andrzej JachimowskiAndrzej Jachimowski
Komendant Straży Miejskiej w Tczewie, wykształcenie wyższe. Zatrudniony w straży od 27.11.2007r.

Ryszard WegieraRyszard Wegiera
Z-ca Komendanta Straży Miejskiej w Tczewie, wykształcenie wyższe. Zatrudniony w straży od 15.04.1996r.

Jarosław StachowiczJarosław Stachowicz
Kierownik Referatu Straży Miejskiej, wykształcenie wyższe. Zatrudniony w straży od 01.04.1997r.

Zbigniew ModerZbigniew Moder
Kierownik Referatu Monitoringu i Wykroczeń Straży Miejskiej, wykształcenie wyższe. Zatrudniony w straży od 01.04.1997r.

Zobacz całą strukturę organizacyjną kliknij tutaj.

Komunikat

Data nadania: piątek, 26 kwietnia 2019 roku
Zgodnie z ustawą z dnia 14 grudnia 2018r. o ochronie danych osobowych przetwarzanych w związku z zapobieganiem i zwalczaniem przestępczości, Komendant Straży Miejskiej w Tczewie, zarządzeniem nr 1/2019 z dnia 23.04.2019r. wyznaczył inspektora danych. Wyznaczoną osobą na to stanowisko jest Pani Adriana Głuchowska, adres poczty elektronicznej – inspektor@um.tczew.pl
Całość ogłoszenia  |  Zobacz więcej ogłoszeń

© 2008 Straż Miejska w Tczewie
Strona główna  |  Aktualności  |  Akty prawne  |  Zgłoszenie interwencji lub uwagi  |  Struktura  |  Ogłoszenia i komunikaty