Straż Miejska w Tczewie
Witamy w serwisie Straży Miejskiej w Tczewie. Dzisiejsza data: wtorek, 18 czerwca 2019 roku, godz. 14:46
 

Komunikat specjalny: Chcesz dokonać zgłoszenia związanego z działaniami szkodliwymi, złamaniem prawa, porządku publicznego, itp lub masz jakieś uwagi? Zapraszamy na naszą stronę specjalną.

Sprawozdanie z działalności Straży Miejskiej za m-c luty 2017 r.

Data dodania: środa, 08 marca 2017 roku

Sprawozdanie z działalności Straży Miejskiej za m-c luty 2017 r.

W miesiącu lutym 2017 r. zarejestrowano w elektronicznym systemie ewidencji działań Straży Miejskiej 894 interwencje. Interwencje mieszkańców i przedstawicieli instytucji zgłoszone Dyżurnemu Stanowiska Kierowania Straży Miejskiej : 387 interwencji . Interwencje przekazane do realizacji przez Dyżurnych KPP Tczew: 101 interwencji . Zgłoszenia operatorów Monitoringu Wizyjnego Miasta: 145 interwencji. Pozostałe interwencje: 261 . Działania podejmowane przez Straż Miejską : - Dzielnicowi podjęli łącznie : 289 interwencji . Kontrole miejsc zagrożonych występowaniem zjawisk niepożądanych: 286 . Zabezpieczenie uroczystości , imprez:1. Egzekwowanie przepisów związanych z trzymaniem psów: 15 interwencji .Wspólne patrole przeprowadzone z funkcjonariuszami Policji : 76. Materiały z monitoringu przekazane funkcjonariuszom KPP Tczew – 8. Strażnicy Miejscy brali udział w działaniach wspólnie z ruchem drogowym z KPP w Tczewie -_” Niechronieni uczestnicy ruchu drogowego”, zabezpieczali uroczystości i imprezy - koncert zespołu Akcent. Funkcjonariusz ds. profilaktyki szkolnej przeprowadził zajęcia w ramach programu profilaktycznego „ Cyberprzemoc- wiesz , nie pozostawaj obojętny.” oraz II etap X Olimpiady Wiedzy o Bezpieczeństwie . Ponadto strażnicy przeprowadzili akcję „Palisz śmieci – trujesz siebie i innych” .
Pamiętajmy wspólnie tworzymy czyste i bezpieczne miasto - sprzątajmy po swoich pupilach , reagujmy na przemoc, dewastacje i wszelkie negatywne zachowania , dbajmy o przyrodę . Wszyscy chcemy żyć w czystym mieście i być z tego dumni , razem możemy to zmienić .
Interwencje można zgłaszać od poniedziałku do niedzieli przez całą dobę pod bezpłatnym numerem 986.

Cofnij się wstecz  |  Powrót na stronę główną  |  Drukuj ten artykuł

Andrzej JachimowskiAndrzej Jachimowski
Komendant Straży Miejskiej w Tczewie, wykształcenie wyższe. Zatrudniony w straży od 27.11.2007r.

Ryszard WegieraRyszard Wegiera
Z-ca Komendanta Straży Miejskiej w Tczewie, wykształcenie wyższe. Zatrudniony w straży od 15.04.1996r.

Jarosław StachowiczJarosław Stachowicz
Kierownik Referatu Straży Miejskiej, wykształcenie wyższe. Zatrudniony w straży od 01.04.1997r.

Zbigniew ModerZbigniew Moder
Kierownik Referatu Monitoringu i Wykroczeń Straży Miejskiej, wykształcenie wyższe. Zatrudniony w straży od 01.04.1997r.

Zobacz całą strukturę organizacyjną kliknij tutaj.

Komunikat

Data nadania: piątek, 26 kwietnia 2019 roku
Zgodnie z ustawą z dnia 14 grudnia 2018r. o ochronie danych osobowych przetwarzanych w związku z zapobieganiem i zwalczaniem przestępczości, Komendant Straży Miejskiej w Tczewie, zarządzeniem nr 1/2019 z dnia 23.04.2019r. wyznaczył inspektora danych. Wyznaczoną osobą na to stanowisko jest Pani Adriana Głuchowska, adres poczty elektronicznej – inspektor@um.tczew.pl
Całość ogłoszenia  |  Zobacz więcej ogłoszeń

© 2008 Straż Miejska w Tczewie
Strona główna  |  Aktualności  |  Akty prawne  |  Zgłoszenie interwencji lub uwagi  |  Struktura  |  Ogłoszenia i komunikaty