Straż Miejska w Tczewie
Witamy w serwisie Straży Miejskiej w Tczewie. Dzisiejsza data: wtorek, 18 czerwca 2019 roku, godz. 14:49
 

Komunikat specjalny: Chcesz dokonać zgłoszenia związanego z działaniami szkodliwymi, złamaniem prawa, porządku publicznego, itp lub masz jakieś uwagi? Zapraszamy na naszą stronę specjalną.

Bezpieczeństwo podczas letniego wypoczynku.

Data dodania: poniedziałek, 19 czerwca 2017 roku

 Bezpieczeństwo  podczas letniego wypoczynku.

Już za kilka dni uczniowie rozpoczną tak długo wyczekiwane wakacje. Będzie to czas odpoczynku i beztroskiej zabawy. Niestety, właśnie wtedy wzrasta zagrożenie bezpieczeństwa dzieci i młodzieży.
W ubiegłą środę uczniowie tczewskiej 11 uczestniczyli w zajęciach w Centrum Monitoringu Miejskiego . Funkcjonariuszka przypomniała o podstawowych zasadach bezpieczeństwa podczas letniego wypoczynku oraz przekazała istotne informacje na temat niebezpieczeństw, które mogą grozić w trakcie zabaw nad wodą, w lesie lub na podwórku. Wspólnie z uczniami rozmawiano o bezpiecznych formach spędzania wolnego czasu. Bezpieczeństwo dziecka to bardzo ważny problem i nie należy go lekceważyć. Dlatego strażnicy miejscy w trakcie trwania okresu wakacyjnego kontrolować będą place zabaw na tczewskich osiedlach, park miejski i Bulwar Nadwiślański , a także inne miejsca gromadzenia się dzieci i młodzieży. Większą kontrolą objęte zostaną placówki oświatowe, a w szczególności boiska szkolne, które są ogólnodostępne podczas wakacji .
Na koniec spotkania strażniczka życzyła wszystkim wielu wspaniałych wakacyjnych wrażeń, słońca, odpoczynku oraz bezpiecznego powrotu do szkoły.

Cofnij się wstecz  |  Powrót na stronę główną  |  Drukuj ten artykuł

Andrzej JachimowskiAndrzej Jachimowski
Komendant Straży Miejskiej w Tczewie, wykształcenie wyższe. Zatrudniony w straży od 27.11.2007r.

Ryszard WegieraRyszard Wegiera
Z-ca Komendanta Straży Miejskiej w Tczewie, wykształcenie wyższe. Zatrudniony w straży od 15.04.1996r.

Jarosław StachowiczJarosław Stachowicz
Kierownik Referatu Straży Miejskiej, wykształcenie wyższe. Zatrudniony w straży od 01.04.1997r.

Zbigniew ModerZbigniew Moder
Kierownik Referatu Monitoringu i Wykroczeń Straży Miejskiej, wykształcenie wyższe. Zatrudniony w straży od 01.04.1997r.

Zobacz całą strukturę organizacyjną kliknij tutaj.

Komunikat

Data nadania: piątek, 26 kwietnia 2019 roku
Zgodnie z ustawą z dnia 14 grudnia 2018r. o ochronie danych osobowych przetwarzanych w związku z zapobieganiem i zwalczaniem przestępczości, Komendant Straży Miejskiej w Tczewie, zarządzeniem nr 1/2019 z dnia 23.04.2019r. wyznaczył inspektora danych. Wyznaczoną osobą na to stanowisko jest Pani Adriana Głuchowska, adres poczty elektronicznej – inspektor@um.tczew.pl
Całość ogłoszenia  |  Zobacz więcej ogłoszeń

© 2008 Straż Miejska w Tczewie
Strona główna  |  Aktualności  |  Akty prawne  |  Zgłoszenie interwencji lub uwagi  |  Struktura  |  Ogłoszenia i komunikaty