Straż Miejska w Tczewie
Witamy w serwisie Straży Miejskiej w Tczewie. Dzisiejsza data: wtorek, 18 czerwca 2019 roku, godz. 14:48
 

Komunikat specjalny: Chcesz dokonać zgłoszenia związanego z działaniami szkodliwymi, złamaniem prawa, porządku publicznego, itp lub masz jakieś uwagi? Zapraszamy na naszą stronę specjalną.

Święto Straży Miejskiej

Data dodania: środa, 30 sierpnia 2017 roku

Święto Straży Miejskiej

Po raz kolejny strażnicy miejscy obchodzili swoje święto .W uroczystości, która odbyła się w Urzędzie Miejskim uczestniczyły władze miasta oraz strażnicy. Komendant Andrzej Jachimowski podziękował tym, którzy najbardziej wspierają ich pracę. Podkreślił , że Tczewska Straż Miejska ma szeroki zakres działań związanych przede wszystkim z utrzymaniem porządku, ale także bezpieczeństwa w mieście. Ściśle współpracuje z policją, czego przykładem są wspólne patrole . Od kilku lat działają dzielnicowi strażnicy miejscy, którzy są najbliżej codziennych problemów mieszkańców i najszybciej reagują na wszelkiego rodzaju uwagi i skargi. Ważne są też zajęcia profilaktyczne z dziećmi i młodzieżą tczewskich szkół, podczas których uczniowie uczą się bezpiecznych zachowań i właściwych reakcji wobec zagrożeń. Straż współpracuje również z Aresztem Śledczym w Starogardzie Gd., dzięki czemu osadzeni wykonują prace porządkowe na rzecz Tczewa. Dzisiaj zapewne nikt z mieszkańców sobie nie wyobraża Tczewa bez Straży Miejskiej – powiedział prezydent. – Jesteście w naszym mieście bardzo potrzebni i dobrze postrzegani przez tczewian. Cieszę się z waszych wyników, z waszej pracy i obecności tam, gdzie jesteście potrzebni. Dziękuję za to, co robicie dla miasta.
Jubileusz był okazja do wręczenia strażnikom nagród i gratulacji oraz podziękowania wszystkim tym, którzy współpracują ze Strażą Miejską.
Nagrodzeni funkcjonariusze:
Ryszard Wegiera,
Jarosław Stachowicz,
Zbigniew Moder ,
Monika Fabich,
Maria Śmiełowska,
Arkadiusz Grabowski,
Sławomir Sokołowski,
Tomasz Matuszczak,
Artur Galikowski,
Dawid Weisbrot,
Ewa Neumann,
Joanna Trojanowska.

Cofnij się wstecz  |  Powrót na stronę główną  |  Drukuj ten artykuł

Andrzej JachimowskiAndrzej Jachimowski
Komendant Straży Miejskiej w Tczewie, wykształcenie wyższe. Zatrudniony w straży od 27.11.2007r.

Ryszard WegieraRyszard Wegiera
Z-ca Komendanta Straży Miejskiej w Tczewie, wykształcenie wyższe. Zatrudniony w straży od 15.04.1996r.

Jarosław StachowiczJarosław Stachowicz
Kierownik Referatu Straży Miejskiej, wykształcenie wyższe. Zatrudniony w straży od 01.04.1997r.

Zbigniew ModerZbigniew Moder
Kierownik Referatu Monitoringu i Wykroczeń Straży Miejskiej, wykształcenie wyższe. Zatrudniony w straży od 01.04.1997r.

Zobacz całą strukturę organizacyjną kliknij tutaj.

Komunikat

Data nadania: piątek, 26 kwietnia 2019 roku
Zgodnie z ustawą z dnia 14 grudnia 2018r. o ochronie danych osobowych przetwarzanych w związku z zapobieganiem i zwalczaniem przestępczości, Komendant Straży Miejskiej w Tczewie, zarządzeniem nr 1/2019 z dnia 23.04.2019r. wyznaczył inspektora danych. Wyznaczoną osobą na to stanowisko jest Pani Adriana Głuchowska, adres poczty elektronicznej – inspektor@um.tczew.pl
Całość ogłoszenia  |  Zobacz więcej ogłoszeń

© 2008 Straż Miejska w Tczewie
Strona główna  |  Aktualności  |  Akty prawne  |  Zgłoszenie interwencji lub uwagi  |  Struktura  |  Ogłoszenia i komunikaty