Straż Miejska w Tczewie
Witamy w serwisie Straży Miejskiej w Tczewie. Dzisiejsza data: czwartek, 27 czerwca 2019 roku, godz. 12:18
 

Komunikat specjalny: Chcesz dokonać zgłoszenia związanego z działaniami szkodliwymi, złamaniem prawa, porządku publicznego, itp lub masz jakieś uwagi? Zapraszamy na naszą stronę specjalną.

Festyn Samorządowo- Komunalny

Data dodania: poniedziałek, 28 maja 2018 roku

Festyn Samorządowo- Komunalny

Masa atrakcji i wspaniała pogoda (tylko przez chwilę zakłócona deszczem) sprawiły, że bulwar dosłownie pękał w szwach.
Wśród dzieci ogromnym zainteresowaniem cieszyło się koło fortuny. Wystarczyło zdobyć pieczątki do specjalnego kuponu, by móc zakręcić kołem i wygrać nagrodę. Dzieci zdobywały pieczątki w stoiskach firm komunalnych, Straży Miejskiej i miejskich instytucji – ale nie za darmo. Najpierw trzeba było odpowiedzieć na pytania lub wziąć udział w jakiejś konkurencji. Chętnych jednak nie brakowało, tym bardziej, że każde pole koła fortuny wygrywało. Nawet „bankrut” otrzymywał nagrodę pocieszenia. Do wygrania były setki nagród, m.in. puzzle, skarbonki, plecaki, słuchawki, skakanki, gry, kocyki, lampki, wejściówki na basen, karuzelę wiele innych. Nagrody ufundował Urząd Miejski, ale naszymi sponsorami były także instytucje oraz firmy komunalne. Kupony koła fortuny brały też udział w Wielkiej Loterii Fantowej, a tam do wygrania były elektryczna deskorolka, telefon, polaroid, smartwatche. Wszystkie nagrody znalazły właścicieli.
Można było skorzystać z przejażdżki konnej, dmuchańców, poskakać na trampolinie, a najodważniejsi, wspinali się prawie do nieba – po drabince linowej. Tę ostatnią atrakcję przygotowała straż pożarna. Najmłodsi buszowali w tzw. strefie malucha, gdzie czekały na nich bezpieczne urządzenia do zabawy. Nie mogło się też obejść bez malowania twarzy i wplatania we włosy kolorowych warkoczyków.
Na dzieci były darmowe lody, a dla wszystkich podpłomyki. Prezydent Mirosław Pobłocki serwował zupę rybną, która znalazła bardzo wielu amatorów.
M.M.

Cofnij się wstecz  |  Powrót na stronę główną  |  Drukuj ten artykuł

Andrzej JachimowskiAndrzej Jachimowski
Komendant Straży Miejskiej w Tczewie, wykształcenie wyższe. Zatrudniony w straży od 27.11.2007r.

Ryszard WegieraRyszard Wegiera
Z-ca Komendanta Straży Miejskiej w Tczewie, wykształcenie wyższe. Zatrudniony w straży od 15.04.1996r.

Jarosław StachowiczJarosław Stachowicz
Kierownik Referatu Straży Miejskiej, wykształcenie wyższe. Zatrudniony w straży od 01.04.1997r.

Zbigniew ModerZbigniew Moder
Kierownik Referatu Monitoringu i Wykroczeń Straży Miejskiej, wykształcenie wyższe. Zatrudniony w straży od 01.04.1997r.

Zobacz całą strukturę organizacyjną kliknij tutaj.

Komunikat

Data nadania: piątek, 26 kwietnia 2019 roku
Zgodnie z ustawą z dnia 14 grudnia 2018r. o ochronie danych osobowych przetwarzanych w związku z zapobieganiem i zwalczaniem przestępczości, Komendant Straży Miejskiej w Tczewie, zarządzeniem nr 1/2019 z dnia 23.04.2019r. wyznaczył inspektora danych. Wyznaczoną osobą na to stanowisko jest Pani Adriana Głuchowska, adres poczty elektronicznej – inspektor@um.tczew.pl
Całość ogłoszenia  |  Zobacz więcej ogłoszeń

© 2008 Straż Miejska w Tczewie
Strona główna  |  Aktualności  |  Akty prawne  |  Zgłoszenie interwencji lub uwagi  |  Struktura  |  Ogłoszenia i komunikaty