Straż Miejska w Tczewie
Witamy w serwisie Straży Miejskiej w Tczewie. Dzisiejsza data: czwartek, 27 czerwca 2019 roku, godz. 00:03
 

Komunikat specjalny: Chcesz dokonać zgłoszenia związanego z działaniami szkodliwymi, złamaniem prawa, porządku publicznego, itp lub masz jakieś uwagi? Zapraszamy na naszą stronę specjalną.

Postawa godna naśladowania

Data dodania: piątek, 29 czerwca 2018 roku

Postawa godna naśladowania

28 czerwca 2018r. około godz. 11.50 do Centrum Monitoringu Straży Miejskiej w Tczewie przyszła 12 letnia dziewczynka oświadczając, iż będąc na Bulwarze Nadwiślańskim znalazła portfel z dokumentami, kartami kredytowymi oraz znaczną ilością gotówki. Sporządzono stosowną notatkę, wyszczególniając znalezione rzeczy . Ze względu na powyższe na podstawie posiadanych dokumentów wykonano kilka telefonów, do banku ( na podstawie karty kredytowej) jak również do zakładu pracy w Warszawie( na podstawie dowodu rejestracyjnego pojazdu)informując o znalezieniu wartościowych dokumentów. Po kilkudziesięciu minutach do Centrum Monitoringu stawił się mężczyzna, powiadomiony przez bank i firmę informując o zaistniałym fakcie zagubienia dokumentów oraz gotówki .
Dziękując i odwdzięczając się Zuzi, podziękował również funkcjonariuszom Straży Miejskiej w Tczewie za sprawne i szybkie działanie, stwierdzając , że pomimo niefortunnego zdarzenia w pamięci pozostaną miłe wspomnienia z wakacji spędzonych w naszym mieście .

Cofnij się wstecz  |  Powrót na stronę główną  |  Drukuj ten artykuł

Andrzej JachimowskiAndrzej Jachimowski
Komendant Straży Miejskiej w Tczewie, wykształcenie wyższe. Zatrudniony w straży od 27.11.2007r.

Ryszard WegieraRyszard Wegiera
Z-ca Komendanta Straży Miejskiej w Tczewie, wykształcenie wyższe. Zatrudniony w straży od 15.04.1996r.

Jarosław StachowiczJarosław Stachowicz
Kierownik Referatu Straży Miejskiej, wykształcenie wyższe. Zatrudniony w straży od 01.04.1997r.

Zbigniew ModerZbigniew Moder
Kierownik Referatu Monitoringu i Wykroczeń Straży Miejskiej, wykształcenie wyższe. Zatrudniony w straży od 01.04.1997r.

Zobacz całą strukturę organizacyjną kliknij tutaj.

Komunikat

Data nadania: piątek, 26 kwietnia 2019 roku
Zgodnie z ustawą z dnia 14 grudnia 2018r. o ochronie danych osobowych przetwarzanych w związku z zapobieganiem i zwalczaniem przestępczości, Komendant Straży Miejskiej w Tczewie, zarządzeniem nr 1/2019 z dnia 23.04.2019r. wyznaczył inspektora danych. Wyznaczoną osobą na to stanowisko jest Pani Adriana Głuchowska, adres poczty elektronicznej – inspektor@um.tczew.pl
Całość ogłoszenia  |  Zobacz więcej ogłoszeń

© 2008 Straż Miejska w Tczewie
Strona główna  |  Aktualności  |  Akty prawne  |  Zgłoszenie interwencji lub uwagi  |  Struktura  |  Ogłoszenia i komunikaty