Straż Miejska w Tczewie
Witamy w serwisie Straży Miejskiej w Tczewie. Dzisiejsza data: wtorek, 18 czerwca 2019 roku, godz. 15:47
 

Komunikat specjalny: Chcesz dokonać zgłoszenia związanego z działaniami szkodliwymi, złamaniem prawa, porządku publicznego, itp lub masz jakieś uwagi? Zapraszamy na naszą stronę specjalną.

Jak bezpiecznie spędzić wakacje .

Data dodania: wtorek, 10 lipca 2018 roku

Jak bezpiecznie spędzić wakacje .

10 lipca uczniowie jednej z „ tczewskich podstawówek „ uczestniczący w półkoloniach letnich organizowanych przez szkołę mieli okazję spotkać się w Komendzie Straży Miejskiej z funkcjonariuszką i porozmawiać na temat bezpieczeństwa podczas wakacji.
W czasie spotkania strażniczka przypomniała o przestrzeganiu podstawowych zasad bezpieczeństwa podczas wypoczynku nad wodą, w górach, w lesie , na placu zabaw , podczas jazdy rowerem oraz w czasie podróży. Dzieci jak zawsze wykazywały duże zainteresowanie i aktywnie uczestniczyły w spotkaniu zadając mnóstwo pytań . Uczniowie przypomnieli sobie numery alarmowe służb dbających o bezpieczeństwo o porządek. Tego typu spotkania niosą za sobą pozytywny przekaz oraz utrwalają zdobytą przez młodych ludzi wiedzę. Każdego roku dzieci stają się ofiarami wypadków . Należy pamiętać , że większości tych zdarzeń można by unikać zachowując zasady prawidłowego postępowania i zachowania podczas wakacyjnego relaksu.

Cofnij się wstecz  |  Powrót na stronę główną  |  Drukuj ten artykuł

Andrzej JachimowskiAndrzej Jachimowski
Komendant Straży Miejskiej w Tczewie, wykształcenie wyższe. Zatrudniony w straży od 27.11.2007r.

Ryszard WegieraRyszard Wegiera
Z-ca Komendanta Straży Miejskiej w Tczewie, wykształcenie wyższe. Zatrudniony w straży od 15.04.1996r.

Jarosław StachowiczJarosław Stachowicz
Kierownik Referatu Straży Miejskiej, wykształcenie wyższe. Zatrudniony w straży od 01.04.1997r.

Zbigniew ModerZbigniew Moder
Kierownik Referatu Monitoringu i Wykroczeń Straży Miejskiej, wykształcenie wyższe. Zatrudniony w straży od 01.04.1997r.

Zobacz całą strukturę organizacyjną kliknij tutaj.

Komunikat

Data nadania: piątek, 26 kwietnia 2019 roku
Zgodnie z ustawą z dnia 14 grudnia 2018r. o ochronie danych osobowych przetwarzanych w związku z zapobieganiem i zwalczaniem przestępczości, Komendant Straży Miejskiej w Tczewie, zarządzeniem nr 1/2019 z dnia 23.04.2019r. wyznaczył inspektora danych. Wyznaczoną osobą na to stanowisko jest Pani Adriana Głuchowska, adres poczty elektronicznej – inspektor@um.tczew.pl
Całość ogłoszenia  |  Zobacz więcej ogłoszeń

© 2008 Straż Miejska w Tczewie
Strona główna  |  Aktualności  |  Akty prawne  |  Zgłoszenie interwencji lub uwagi  |  Struktura  |  Ogłoszenia i komunikaty