Straż Miejska w Tczewie
Witamy w serwisie Straży Miejskiej w Tczewie. Dzisiejsza data: czwartek, 27 czerwca 2019 roku, godz. 00:51
 

Komunikat specjalny: Chcesz dokonać zgłoszenia związanego z działaniami szkodliwymi, złamaniem prawa, porządku publicznego, itp lub masz jakieś uwagi? Zapraszamy na naszą stronę specjalną.

Podsumowanie IV Olimpiady Wiedzy o bezpieczeństwie

Data dodania: wtorek, 15 marca 2011 roku

Podsumowanie IV Olimpiady Wiedzy o bezpieczeństwie

Podsumowanie IV Olimpiady Wiedzy o bezpieczeństwie "Bezpieczne i Przyjazne Pomorze", która swój finał miała w dniu 10 marca 2011r. w Gdańsku.
Straż Miejska w Tczewie wraz z Gdańską Wyższą Szkołą Humanistyczną oraz Strażami Miejskimi z Gdańsku, Kwidzyna, Kościerzyny, Pucka oraz Pelplina podjęła się organizacji IV Olimpiady Wiedzy o Bezpieczeństwie "Bezpieczne i Przyjazne Pomorze". W olimpiadzie brało udział 584 osoby z w/w miast, w tym z Tczewa zgłosiły się 42 osoby. I Etap powodzeniem zakończył się dla 132 osób, w tym z 5 szkół tczewskich do drugiego etapu zakwalifikowało się 13 osób. 8 lutego 2011 roku odbył się II Etap Olimpiady, który pozwolił na wyłonienie 25 finalistów, z czego 3 uczestników z Naszego Miasta. Do ścisłego finału przystąpiło 20 finalistów, niestety tylko 1 osoba z Tczewa. Główną nagrodą Olimpiady jest darmowy indeks Gdańskiej Wyższej Szkoły Humanistycznej na studia I i II stopnia na wybranym przez zwycięzcę kierunku oraz nagrody takie jak: komputery typu laptop ufundowane przez Prezydenta Miasta Gdańska, Prezydenta Miasta Tczewa oraz Starostę Tczewskiego, aparaty cyfrowe, dyski zewnętrzne, MP 4-ki, MP3-ki ufundowane przez Straże Miejskie organizujące Olimpiadę, darmowy kurs prawa jazdy ufundowany przez Ośrodek Szkolenia Kierowców "Wiliams" w Tczewie oraz szereg innych nagród ufundowanych przez Wojewodę Pomorskiego, Marszałka Województwa Pomorskiego, jak również przez Bank Zachodni WBK oraz firmę kosmetyczną "Oceanic".Poziom Olimpiady był bardzo wysoki oceniony przez komisję na poziomie prac licencjackich. W ścisłym finale znalazła się uczennica I klasy Zespołu Szkół Katolickich w Tczewie Alicja Ławrynowicz, która otrzymała w nagrodę: kurs prawa jazdy, aparat fotograficzny, MP 4 oraz inne nagrody. Nagrodzony został również opiekun Pan mgr Sebastian Marciniak. Z ramienia Straży Miejskiej w Tczewie współorganizatorem olimpiady jest mł. inspektor ds. Profilaktyki mgr Arkadiusz Grabowski.

Poniżej przedstawiamy pięciu najlepszych finalistów:
Miejsce I: Kowalski Miłosz z Kwidzyna
Miejsce II: Łabędzki Łukasz z Gdańska
Miejsce III: Kaszubowski Dawid z Kościerzyny
Miejsce IV: Ławrynowicz Alicja z Tczewa
Miejsce V: Kogut Patrycja z Kwidzyna

Galeria zdjęć


Cofnij się wstecz  |  Powrót na stronę główną  |  Drukuj ten artykuł

Andrzej JachimowskiAndrzej Jachimowski
Komendant Straży Miejskiej w Tczewie, wykształcenie wyższe. Zatrudniony w straży od 27.11.2007r.

Ryszard WegieraRyszard Wegiera
Z-ca Komendanta Straży Miejskiej w Tczewie, wykształcenie wyższe. Zatrudniony w straży od 15.04.1996r.

Jarosław StachowiczJarosław Stachowicz
Kierownik Referatu Straży Miejskiej, wykształcenie wyższe. Zatrudniony w straży od 01.04.1997r.

Zbigniew ModerZbigniew Moder
Kierownik Referatu Monitoringu i Wykroczeń Straży Miejskiej, wykształcenie wyższe. Zatrudniony w straży od 01.04.1997r.

Zobacz całą strukturę organizacyjną kliknij tutaj.

Komunikat

Data nadania: piątek, 26 kwietnia 2019 roku
Zgodnie z ustawą z dnia 14 grudnia 2018r. o ochronie danych osobowych przetwarzanych w związku z zapobieganiem i zwalczaniem przestępczości, Komendant Straży Miejskiej w Tczewie, zarządzeniem nr 1/2019 z dnia 23.04.2019r. wyznaczył inspektora danych. Wyznaczoną osobą na to stanowisko jest Pani Adriana Głuchowska, adres poczty elektronicznej – inspektor@um.tczew.pl
Całość ogłoszenia  |  Zobacz więcej ogłoszeń

© 2008 Straż Miejska w Tczewie
Strona główna  |  Aktualności  |  Akty prawne  |  Zgłoszenie interwencji lub uwagi  |  Struktura  |  Ogłoszenia i komunikaty