Straż Miejska w Tczewie
Witamy w serwisie Straży Miejskiej w Tczewie. Dzisiejsza data: czwartek, 27 czerwca 2019 roku, godz. 00:31
 

Komunikat specjalny: Chcesz dokonać zgłoszenia związanego z działaniami szkodliwymi, złamaniem prawa, porządku publicznego, itp lub masz jakieś uwagi? Zapraszamy na naszą stronę specjalną.

Pchli Targ

Data dodania: poniedziałek, 06 czerwca 2011 roku

Pchli Targ

Na Placu Hallera w dniu 5 czerwca 2011 r. odbył się Pchli Targ. Transakcje pod chmurką były miłym i sympatycznym sposobem na spędzenie wolnego czasu, a pogoda wyjątkowo Nam dopisała.
Przy okazji wydarzeń na Starym Rynku dzieci brały udział w warsztatach plastycznych oraz konkursach. Stanowisko Straży Miejskiej było punktem informacyjnym, można było pobrać torebki na psie odchody, odbył się również konkurs plastyczny i układano puzzle o tematyce "znaki drogowe". W zabawie uczestniczyło ponad 200 dzieci, które w nagrodę otrzymywały maskotki, książki, gwizdki, smycze, odblaski oraz wiele innych gadżetów. Jednocześnie Straż Miejska dziękuje wszystkim kierowcom, którzy zastosowali się do apelu o nie parkowanie pojazdów na Pl. Hallera oraz przyległych parkingach w związku z odbywającym się „Pchlim targiem” realizowanym w ramach projektu Rewitalizacji Starego Miasta.

Cofnij się wstecz  |  Powrót na stronę główną  |  Drukuj ten artykuł

Andrzej JachimowskiAndrzej Jachimowski
Komendant Straży Miejskiej w Tczewie, wykształcenie wyższe. Zatrudniony w straży od 27.11.2007r.

Ryszard WegieraRyszard Wegiera
Z-ca Komendanta Straży Miejskiej w Tczewie, wykształcenie wyższe. Zatrudniony w straży od 15.04.1996r.

Jarosław StachowiczJarosław Stachowicz
Kierownik Referatu Straży Miejskiej, wykształcenie wyższe. Zatrudniony w straży od 01.04.1997r.

Zbigniew ModerZbigniew Moder
Kierownik Referatu Monitoringu i Wykroczeń Straży Miejskiej, wykształcenie wyższe. Zatrudniony w straży od 01.04.1997r.

Zobacz całą strukturę organizacyjną kliknij tutaj.

Komunikat

Data nadania: piątek, 26 kwietnia 2019 roku
Zgodnie z ustawą z dnia 14 grudnia 2018r. o ochronie danych osobowych przetwarzanych w związku z zapobieganiem i zwalczaniem przestępczości, Komendant Straży Miejskiej w Tczewie, zarządzeniem nr 1/2019 z dnia 23.04.2019r. wyznaczył inspektora danych. Wyznaczoną osobą na to stanowisko jest Pani Adriana Głuchowska, adres poczty elektronicznej – inspektor@um.tczew.pl
Całość ogłoszenia  |  Zobacz więcej ogłoszeń

© 2008 Straż Miejska w Tczewie
Strona główna  |  Aktualności  |  Akty prawne  |  Zgłoszenie interwencji lub uwagi  |  Struktura  |  Ogłoszenia i komunikaty