Straż Miejska w Tczewie
Witamy w serwisie Straży Miejskiej w Tczewie. Dzisiejsza data: czwartek, 27 czerwca 2019 roku, godz. 13:15
 

Komunikat specjalny: Chcesz dokonać zgłoszenia związanego z działaniami szkodliwymi, złamaniem prawa, porządku publicznego, itp lub masz jakieś uwagi? Zapraszamy na naszą stronę specjalną.

V Olimpiada Wiedzy o Bezpieczeństwie

Data dodania: piątek, 28 października 2011 roku

V Olimpiada Wiedzy o Bezpieczeństwie

Już po raz V startuje Olimpiada Wiedzy o Bezpieczeństwie. Osiem Straży Miejskich województwa pomorskiego w tym tczewska straż miejska oraz Gdańska Wyższa Szkoła Humanistyczna w Gdańsku organizują V Olimpiadę Wiedzy o Bezpieczeństwie "Bezpieczne EURO 2012". Główną nagrodą dla laureata Olimpiady jest darmowy indeks I i II stopnia na wybrany kierunek studiów ufundowany przez Gdańską Wyższą Szkołę Humanistyczna w Gdańsku oraz inne atrakcyjne nagrody.

Olimpiada skierowana jest do uczniów szkół ponadgimnazjalnych, klas I-IV. Olimpiada składać się będzie z trzech etapów, które zaplanowano kolejno na miesiące: grudzień 2011r., styczeń i marzec 2012r.
V Olimpiada Wiedzy o Bezpieczeństwie "Bezpieczne EURO 2012" w swoim zamyśle ma zaktywizować i zachęcić młodzież do stosowania w życiu codziennym norm moralnych i prawnych. Ma wykazać, iż przestrzeganie norm to nie tylko obowiązek, ale również postawa, która niesie za sobą wymierne korzyści, a wiedza, którą zdobędą pomoże im rozwijać się i planować swoją przyszłość.

Serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych uczniów szkół ponadgimnazjalnych, klas I-IV do udziału w V Olimpiadzie Wiedzy o Bezpieczeństwie "Bezpieczne EURO 2012"., którzy mogą zgłaszać chęć uczestnictwa w olimpiadzie u koordynatorów szkolnych zgodnie z załączonym regulaminem do dnia 21.11.2011r.

Zobacz: Regulamin V Olimpiady (pdf)

Cofnij się wstecz  |  Powrót na stronę główną  |  Drukuj ten artykuł

Andrzej JachimowskiAndrzej Jachimowski
Komendant Straży Miejskiej w Tczewie, wykształcenie wyższe. Zatrudniony w straży od 27.11.2007r.

Ryszard WegieraRyszard Wegiera
Z-ca Komendanta Straży Miejskiej w Tczewie, wykształcenie wyższe. Zatrudniony w straży od 15.04.1996r.

Jarosław StachowiczJarosław Stachowicz
Kierownik Referatu Straży Miejskiej, wykształcenie wyższe. Zatrudniony w straży od 01.04.1997r.

Zbigniew ModerZbigniew Moder
Kierownik Referatu Monitoringu i Wykroczeń Straży Miejskiej, wykształcenie wyższe. Zatrudniony w straży od 01.04.1997r.

Zobacz całą strukturę organizacyjną kliknij tutaj.

Komunikat

Data nadania: piątek, 26 kwietnia 2019 roku
Zgodnie z ustawą z dnia 14 grudnia 2018r. o ochronie danych osobowych przetwarzanych w związku z zapobieganiem i zwalczaniem przestępczości, Komendant Straży Miejskiej w Tczewie, zarządzeniem nr 1/2019 z dnia 23.04.2019r. wyznaczył inspektora danych. Wyznaczoną osobą na to stanowisko jest Pani Adriana Głuchowska, adres poczty elektronicznej – inspektor@um.tczew.pl
Całość ogłoszenia  |  Zobacz więcej ogłoszeń

© 2008 Straż Miejska w Tczewie
Strona główna  |  Aktualności  |  Akty prawne  |  Zgłoszenie interwencji lub uwagi  |  Struktura  |  Ogłoszenia i komunikaty