Straż Miejska w Tczewie
Witamy w serwisie Straży Miejskiej w Tczewie. Dzisiejsza data: czwartek, 27 czerwca 2019 roku, godz. 12:41
 

Komunikat specjalny: Chcesz dokonać zgłoszenia związanego z działaniami szkodliwymi, złamaniem prawa, porządku publicznego, itp lub masz jakieś uwagi? Zapraszamy na naszą stronę specjalną.

V Olimpiada Wiedzy o Bezpieczeństwie "Bezpieczne EURO 2012" – troje tczewian w finale

Data dodania: czwartek, 26 stycznia 2012 roku

V Olimpiada Wiedzy o Bezpieczeństwie

Paweł Gawęda, Krystian Kafarski z Zespołu Szkół Rzemieślniczych i Kupieckich oraz Weronika Lipska z Zespołu Szkół Budowlanych i Odzieżowych w Tczewie dostali się do finału V Olimpiady Wiedzy o Bezpieczeństwie „Bezpieczne EURO 2012”.
Olimpiadę organizuje dziewięć straży miejskich z województwa pomorskiego (Tczew, Gdańsk, Sopot, Pruszcz Gd., Pelplin, Kwidzyn, Malbork, Gniew, Kościerzyna) .

Pierwszy etap odbył się 8 grudnia - wzięło w nim udział 30 uczniów z Tczewa. Do drugiego etapu przeszło 272 uczniów z Pomorza, w tym 27 z Tczewa. Po sprawdzeniu testów, komisja konkursowa zakwalifikowała do III etapu 37 osób z dziewięciu miast, w tym 3 z Tczewa. Etap finałowy zaplanowano na 7 marca w PG Arena w Gdańsku.

Do wygrania są atrakcyjne nagrody. Główną stanowi indeks na wybrany kierunek studiów do Gdańskiej Wyższej Szkoły Humanistycznej (i zwolnienie z czesnego przez cały okres studiów).

Przypomnijmy, w ubiegłym roku tczewianka Alicja Ławrynowicz z Liceum Katolickiego zajęła czwarte miejsce w olimpiadzie , a w nagrodę otrzymała m.in. kurs prawa jazdy, aparat fotograficzny i MP4.

M.M.

Cofnij się wstecz  |  Powrót na stronę główną  |  Drukuj ten artykuł

Andrzej JachimowskiAndrzej Jachimowski
Komendant Straży Miejskiej w Tczewie, wykształcenie wyższe. Zatrudniony w straży od 27.11.2007r.

Ryszard WegieraRyszard Wegiera
Z-ca Komendanta Straży Miejskiej w Tczewie, wykształcenie wyższe. Zatrudniony w straży od 15.04.1996r.

Jarosław StachowiczJarosław Stachowicz
Kierownik Referatu Straży Miejskiej, wykształcenie wyższe. Zatrudniony w straży od 01.04.1997r.

Zbigniew ModerZbigniew Moder
Kierownik Referatu Monitoringu i Wykroczeń Straży Miejskiej, wykształcenie wyższe. Zatrudniony w straży od 01.04.1997r.

Zobacz całą strukturę organizacyjną kliknij tutaj.

Komunikat

Data nadania: piątek, 26 kwietnia 2019 roku
Zgodnie z ustawą z dnia 14 grudnia 2018r. o ochronie danych osobowych przetwarzanych w związku z zapobieganiem i zwalczaniem przestępczości, Komendant Straży Miejskiej w Tczewie, zarządzeniem nr 1/2019 z dnia 23.04.2019r. wyznaczył inspektora danych. Wyznaczoną osobą na to stanowisko jest Pani Adriana Głuchowska, adres poczty elektronicznej – inspektor@um.tczew.pl
Całość ogłoszenia  |  Zobacz więcej ogłoszeń

© 2008 Straż Miejska w Tczewie
Strona główna  |  Aktualności  |  Akty prawne  |  Zgłoszenie interwencji lub uwagi  |  Struktura  |  Ogłoszenia i komunikaty