Straż Miejska w Tczewie
Witamy w serwisie Straży Miejskiej w Tczewie. Dzisiejsza data: wtorek, 18 czerwca 2019 roku, godz. 14:57
 

Komunikat specjalny: Chcesz dokonać zgłoszenia związanego z działaniami szkodliwymi, złamaniem prawa, porządku publicznego, itp lub masz jakieś uwagi? Zapraszamy na naszą stronę specjalną.

Bezpieczne EURO 2012 – uczniowie z Tczewa zdobyli główne nagrody

Data dodania: piątek, 09 marca 2012 roku

Bezpieczne EURO 2012 – uczniowie z Tczewa zdobyli główne nagrody

Weronika Lipska, uczennica Zespołu Szkół Budowlanych i Odzieżowych w Tczewie zdobyła główną nagrodę w V Olimpiadzie Wiedzy o Bezpieczeństwie „Bezpieczne EURO 2012”. Drugie miejsce zajął Krystian Kafarski z Zespołu Szkół Rzemieślniczych i Kupieckich w Tczewie. Finał olimpiady odbył się 7 marca na stadionie PGE ARENA w Gdańsku.
Olimpiadę organizuje dziewięć straży miejskich z województwa pomorskiego (Tczew, Gdańsk, Sopot, Pruszcz Gd., Pelplin, Kwidzyn, Malbork, Gniew, Kościerzyna) .
Weronika Lipska w nagrodę otrzymała m.in. indeks do Gdańskiej Wyższej Szkoły Humanistycznej, gdzie będzie mogła na wybranym przez siebie kierunku studiować za darmo przez cały cykl kształcenia. Laureatka otrzymała też laptop – nagrodę Prezydenta Miasta Tczewa oraz MP4. W przygotowaniach do olimpiady pomógł Weronice Mariusz Marut, nauczyciel z ZSBiO.
Wszyscy uczestnicy otrzymali w nagrodę gadżety promujące EURO 2012, m.in. piłki, koszulki, kubki, książki.

Pierwszy etap olimpiady odbył się na początku grudnia - wzięło w nim udział około 600 uczniów szkół ponadgimnazjalnych z całego woj. pomorskiego. Do drugiego etapu przeszło 272 uczniów z Pomorza, w tym 27 z Tczewa. Do finału zakwalifikowano 26 osób, w tym 3 z Tczewa – oprócz Weroniki Lipskiej i Krystiana Kafarskiego, w finale wystartował także Paweł Gawęda z Zespołu Szkół Rzemieślniczych i Kupieckich. Ostatecznie zajął 21 miejsce. Opiekunem uczniów ZSRiK była Mariola Kaszuba.

M.M.

Cofnij się wstecz  |  Powrót na stronę główną  |  Drukuj ten artykuł

Andrzej JachimowskiAndrzej Jachimowski
Komendant Straży Miejskiej w Tczewie, wykształcenie wyższe. Zatrudniony w straży od 27.11.2007r.

Ryszard WegieraRyszard Wegiera
Z-ca Komendanta Straży Miejskiej w Tczewie, wykształcenie wyższe. Zatrudniony w straży od 15.04.1996r.

Jarosław StachowiczJarosław Stachowicz
Kierownik Referatu Straży Miejskiej, wykształcenie wyższe. Zatrudniony w straży od 01.04.1997r.

Zbigniew ModerZbigniew Moder
Kierownik Referatu Monitoringu i Wykroczeń Straży Miejskiej, wykształcenie wyższe. Zatrudniony w straży od 01.04.1997r.

Zobacz całą strukturę organizacyjną kliknij tutaj.

Komunikat

Data nadania: piątek, 26 kwietnia 2019 roku
Zgodnie z ustawą z dnia 14 grudnia 2018r. o ochronie danych osobowych przetwarzanych w związku z zapobieganiem i zwalczaniem przestępczości, Komendant Straży Miejskiej w Tczewie, zarządzeniem nr 1/2019 z dnia 23.04.2019r. wyznaczył inspektora danych. Wyznaczoną osobą na to stanowisko jest Pani Adriana Głuchowska, adres poczty elektronicznej – inspektor@um.tczew.pl
Całość ogłoszenia  |  Zobacz więcej ogłoszeń

© 2008 Straż Miejska w Tczewie
Strona główna  |  Aktualności  |  Akty prawne  |  Zgłoszenie interwencji lub uwagi  |  Struktura  |  Ogłoszenia i komunikaty